דלתות מסתובבות

סרט של במאי בריטי בשם פיטר הויט.דרמה רומנטית, יצאה לאור ב1998. סרט מציג שתי גרסאות, במקביל של חיי האישה הצעירה בשם הלן.

תקציר של סרט דלתות מסתובבות

בתחילת הסרט צופים נפגשים עם הלן. היא פוטרה מעבודתה במשרד יחסי ציבור. הלן רוצה להספיק לתפוס את רכבת התחתית בלונדון. מכאן הצופים עוקבים אחרי מתרחש בשני עולמות במקביל.

דלתות מסתובבות

בגרסה הראשונה, הלן אינה מספיקה לתפוס את הרכבת ולכן מגיע הביתה בשעה יותר מאוחרת. הגעה מאוחרת מונעת מהלן לדעת שבן זוגה בוגד בה. לכן החיים משותפים שלהם ממשיכים. היא עסוקה מבוקר עד הלילה ועובדת בכמה עובדות. בן זוגה, למעשה ממשיך לבגוד בה ולחיות על חשבונה. אחרי זמן מה, הלן מגלה שהיא בהריון מחבר שבוגד בה, אך בהמשך היא מאבדת את תינוק. פצועה ושבורה, היא עוזבת את בן זוגה.

בגרסה המקבילה, הלן מספיקה לקפוץ על הקרון של רכבת ומגיעה הביתה בשעה יותר מוקדמת מהרגיל. היא תופסת את בן זוגה עם האקסית שלו. היא לא רוצה להישאר אפילו דקה יחד איתו. הלן עוזבת אותו ועוברת לגור אצל חברה. בהמשך הסרט הלן פוגשת בחור ברכבת והם מתאהבים ומתארסים. בגרסה הזאת היא מוצגת כדמות חזקה ואקטיבית. היא אינה מפחדת להתחיל חיים חדשים ועוברת מהפך שלם ואפילו פותחת משרד יחסי ציבור משלה.

שחקנים

דמות המפתח בסרט דלתות מסתובבות הייתה גווינתי פאלטרו. היא הצליחה מעולה, שיחקה באלגנטיות בכל הסצנות. שני הבחורים, שהיא הכירה היו גיון האנה וג’ון לינץ’.

הסרט יצא קליל, רומנטי, למרות הסצנות הלא הכי פשוטות. שיר מהסרט ” turn back time” אפילו זכה במקום הראשון במצעד הפזמונים הבריטי.